SA Eesti Kontsert
Estonia pst 4
Tallinn, Eesti
Registrikood: 90012596

Inimesed

Saaremaa ooperipäevadega tegelevad igapäevaselt just need toredad inimesed!

Kertu Orro

SA Eesti Kontserdi juht
kertu.orro@concert.ee

Arne Mikk

kunstiline juht
arne@opera.ee

Marcello Mottadelli

kunstiline koordinaator
marcello.mottadelli@concert.ee

Riina Aamisepp

turundus ja koostööpartnerid
riina.aamisepp@concert.ee

Andri Maimets

press ja akrediteerimine
andri.maimets@concert.ee

Arno Jevgrafov

tehniline teostus
arno.jevgrafov@concert.ee
Tel +37253308332

Lelet Hollo

assistent
lelet.hollo@concert.ee

Grupibroneeringud

Merje Müürsepp-Kuntu

merje.myyrsepp-kuntu@concert.ee

Back to top
Meie veebileht kasutab küpsiseid, et isikupärastada Teie sirvimiskogemust. Jätkates veebilehe sirvimist või sulgedes teate, nõustute küpsiste kasutamisega. Teil on võimalik loobuda antud nõusolekust igal ajal, muutes enda poolt kasutatava seadme seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised.