Piletid

Ooperifestivali programmiga saab tutvuda ja pileteid osta veebist:

  • Kõige kiirem ja mugavam on tutvuda programmiga ja osta soovitud sündmustele piletid Saaremaa ooperipäevade kodulehe avalehel: ostmiseks kasuta sündmuse juures olevat nuppu „OSTA PILET“
  • Eesti Kontserdi kodulehe festivalide alamlehelt
  • Piletilevi veebikeskkonnast piletilevi.ee, kasutades otsingusõna „Saaremaa ooperipäevad 2024“
  • Süles istuvale lapsele eraldi piletit ostma ei pea.

Pileteid saab osta ka Piletilevi ja Eesti Kontserdi (Estonia kontserdisaali, Pärnu kontserdimaja, Vanemuise kontserdimaja ja Jõhvi kontserdimaja) kassadest.

Ooperipäevade ajal on avatud piletikeskus, mis asub Kuressaare linnuse muuseumi ees. Piletikeskus on avatud T–L kl 13–20 ja etenduste esimesel vaheajal. Pühapäeval on piletimüük avatud kl 12–14.

Kesköösalongi Opera Royal pileteid müüakse ka vahetult enne programmi algust salongi sissepääsul.

NB! Ostetud pileteid tagasi ei osteta ega ümber ei vahetata, v.a kui etendus ei toimu, esineja on muutunud või ostetud pileti kasutustingimused on võrreldes pileti ostmise ajaga oluliselt muutunud.

Transport

Kuidas saada Saaremaale? Tavapäraselt sõidetakse Saaremaale auto ja praamiga. Mugavalt jõuab saarele ka lennukiga ning liinibussiga. Uuri lähemalt erinevatest võimalustest SIIT.

Majutus

Saaremaal on tõeline spaade paradiis igale maitsele. Leia enda lemmik spaa.

Tutvu erinevate majutusvõimalustega veebilehtedel Puhka Eestis või Visit Saaremaa.

Back to top
Meie veebileht kasutab küpsiseid, et isikupärastada Teie sirvimiskogemust. Jätkates veebilehe sirvimist või sulgedes teate, nõustute küpsiste kasutamisega. Teil on võimalik loobuda antud nõusolekust igal ajal, muutes enda poolt kasutatava seadme seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised.