Saarema ooperipäevade gala järel saab ööpraamiga tagasi mandrile

Saarema ooperipäevade gala järel saab ööpraamiga tagasi mandrile 150 150 Saaremaa ooperipäevad

TS Laevad lisavad laupäeval, 29. juuli ööl vastu pühapäeva Kuivastu-Virtsu liinile ööpraami, et Saaremaa ooperipäevade gala järel saaksid soovijad tagasi mandrile.

Ööpraam Tõll väljub Kuivastust Virtsu suunas pühapäeva, 30. juuli varahommikul kell 1:05 ning jõuab mandrile kell 1:32. Pileteid saab soetada aadressil www.praamid.ee.

Saaremaa ooperipäevad toimuvad tänavu 25.–30. juulini. Sel aastal on külalisteater Maria Biežu nimeline Moldova rahvusooper ja -ballett, esitusele tulevad ooperid „Turandot“, „Boheem“ ja „Aida“, ballett „Luikede järv“ ning pidulik ooperi- ja balletigala. Pühapäevasel lastegalal astuvad üles rahvusvahelisel Tallinna balleti meistrikursustel osalevad noored balletiartistid ja balletikoolide õpilased, keda juhendab Kaie Kõrb. Opera Royali öösalongis esineb reedel, 28. juulil ansambel Funkifize ning laupäeval, 29. juulil Rolf Roosalu live-bänd.

Back to top
Meie veebileht kasutab küpsiseid, et isikupärastada Teie sirvimiskogemust. Jätkates veebilehe sirvimist või sulgedes teate, nõustute küpsiste kasutamisega. Teil on võimalik loobuda antud nõusolekust igal ajal, muutes enda poolt kasutatava seadme seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised.