Õigeaegne eeltellimus toob suupisted lauale järjekorras seismata

Õigeaegne eeltellimus toob suupisted lauale järjekorras seismata 150 150 Saaremaa ooperipäevad

Saaremaa ooperipäevadel saab etenduste eel ja vaheaegadel keha kinnitada ja jooke nautida suisa kahes kohvikus – ooperiteatri merepoolses küljes asuvas Martini Lounge’is ja linnapoolsele alale jäävas Balbiino Lounge’is. Head-paremat saab ka kesköösalongis Opera Royal.

Et ooperisõbrad jõuaksid etenduste vaheaegadel teha väikese kehakinnituse koos endale meelepärase joogi, kohvi või teega ning ooperimuljeid vahetada, soovitame Martini Lounge’is teha teha söögi- ja joogimenüü eeltellimuse veebis.

Balbiino Lounge’s saab suupisteid ja jooke tellida elavas järjekorras, seal pakutakse ka karastavaid jäätisekokteile.

Kahel ooperipäeval – reedel, 29. juulil ja laupäeval, 30. juulil – muutub osa Martini Lounge’ist kesköösalongiks Opera Royal, kus saab mõlemal päeval pärast etendusi jalga keerutada ning hoogsat muusikaprogrammi nautida. Reedel mängib tantsuks ansambel Funkifize, solistideks Marianne Leibur ja Lauri Pihlap. Laupäeval kõlab kesköösalongis Bee Geesi aegumatu muusika, esineb Rolf Roosalu koos võrratu live-bändiga. Piletihinna sees on külm bufee, kohv või tee ning väike magustoit. Opera Royali piletid saab haarata siit.

Back to top
Meie veebileht kasutab küpsiseid, et isikupärastada Teie sirvimiskogemust. Jätkates veebilehe sirvimist või sulgedes teate, nõustute küpsiste kasutamisega. Teil on võimalik loobuda antud nõusolekust igal ajal, muutes enda poolt kasutatava seadme seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised.